BEN JIJ ONZE NIEUWE SUPERHELD? 
JOIN THE CLUB!

Wij zijn altijd op zoek naar creatievelingen die met hun talenten het verschil weten te maken voor onze klanten. 

ZET JIJ BINNENKORT JOUW SKILLS IN VOOR EEN VAN ONZE TEVREDEN KLANTEN?

Wij zien onszelf bij Creative Boys Club als een collectief van superhelden, ieder met zijn eigen stijl. Omdat creativiteit geen grenzen kent, zijn wij altijd op zoek naar talent dat zich in wil zetten om een klant 100% tevreden te krijgen. Het draait bij Creative Boys Club zowel om onze creatieve jongens als om de resultaten die wij als team neerzetten.

Wat zijn jouw super powers?
Wij doen veel; dat weten we. Maar we vinden het ook leuk en zijn als team ongeremd in hetgeen wat wij doen. Dit zorgt ervoor dat welke klant dan ook, altijd gegarandeerd is van creatieve oplossingen. Nieuwe creatieve jongens zijn altijd welkom. Als jij denkt dat jij met jouw super powers een bijdrage kan leveren aan ons team, dan horen wij graag van je! Ben je een superheld in opleiding? Wij stomen jou klaar voor de grotemensenwereld, want jij bent de (lees: onze) toekomst!

Vragen over vacatures

Vragen over werken bij en voor Creative Boys Club? Bel de hotline of stuur ons een mail. Wij komen graag met je in contact!

Wil je dat wij jou bellen?
Quick Contact

Verlengde Spiegelmakerstraat 34
2645 LT Delfgauw
+31(0)6 411 500 56

hello@creativeboysclub.nl
www.creativeboysclub.nl

#volgonsviasocialmedia